x

Izveštaj 2. dana Webolinjo Turnira

Prija podatak da je i drugog dana bilo dosta navijača, kao i ekipa koje se prethodni dan ispale iz grupne faze takmičenja, što je još jedna činjenica koja pokazuje da su organizatori napravili dobru atmosferu na i oko terena.

creitive-nordeus

Takmičarski deo drugog dana je, kao i prvog, otvorila ekipa Nordeusa. Ovog puta u prvom polufinalu, protiv ekipe CreITIve. Posle uzbudljivih petnaestak minuta bez golova, dosta propuštenih šansi na obe strane i par diskutabilnih sudijskih odluka CreITivci su postigli prvi gol, a zatim u finišu još dva i na taj način postali prvi finalisti. Nije pomogla Nordeusu ni bučna podrška koleginica da dođu do finala. fonis-mogul Zatim su na teren izašle ekipe FONIS-a i Mogul Balkan-a. Utakmica slična prvom polufinalu, rovovska borba u prvoj polovini meča, da bi Fonis sa dva gola u poslednjih 10 minuta ušao u finale. JumboGrickalice Posle polufinalnih mečeva usledila je pauza za odmor i tvitovanje. Pred finale grupna slika organizatora i finalista sa sponzorom @JumboGrickalice koji je obezbedio zanimacije za sve gledaoce i učesnike turnira, sve to pred objektivom @neshasr Finalni meč, kako mu i dolikuje. Mnogo trčanja, borbe, lepih fudbalskih poteza. CreITive je na kraju, uz sjajnu rolu najboljeg strelca Minića i gromoglasnu podršku navijača pobedio 4-2. webolinjo turnir Pehar pobedniku prvog Webolinjo turnira predao je @Posrkaca, a pehar najboljem strelcu, Marku Miniću uručio je @ivan_ristic, još jedan iz ekipa organizatora turnira. Usledilo slavlje pobednika, čime je prvi u nizu Webolinjo turnira zvanično zatvoren.
12:34 27.03.2012